Zula epin kodları

Sevgili oyun tutkunları bu yazımızda ZULA oyununda kullanılan ZULA E-PİN yani altın, para zazp ve silah kazanma kodlarını ücretsiz olarak nasıl alabileceğinizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.
Yeni nesil video oyunları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok hızlı bir şekilde piyasaya sürülmekte ve günden güne sayıları artmakta. Ülkemizde de dünya ya paralel bir şekilde oyun yazılımı yapan şirketler hızla çoğalmakta ve büyümekte. Türk oyun yazılımcılarının sön dönem piyasaya sunduğu ve ilk günden günümüze kadar gördüğü ilgiyi sürekli arttıran oyunlardan biri olan son günlerin gözde oyunu zula ve oyun içinde ilerlemek için kullanılan e-pin ile zula e-pin’i nasıl alabileceğimiz üzerine hazırlamış olduğumuz yazımızı okuduğunuzda artık para harcamadan tamamen ücretsiz bir şekilde Zula e-pin elde etme yöntemine sahip olacak ve diğer oyunculara üstünlük kurmak için tonla para harcamanıza gerek kalmayacak .
ÖNCELİKLE NEDİR BU ZULA
Türk oyun yazılımcılarının son dönemde yapmış olduğu en başarılı oyunlardan biri olan ZULA, Madbyte Games tarafından dağıtılan MMOFPS türünde Türk yapımı bir video oyunudur. Oyun ilk olarak Brezilya’da 2016 yılı haziran ayının başında Playsport firması tarafından yayımlanmıştır. Zula oynaya bilirlik açısından gayet iyi durumda. Çoğu işletim sistemi ve çözünürlükte optimize olma yeteneğine sahip olan oyun, kötü bir internet bağlantınız yoksa hiçbir donma ya da grafik kaybı yaşamazsınız. Özellikle haritalarının Türkiye’de olması sebebiyle ülkemizdeki oyun severler tarafından tercih edilen bir oyun olmayı başarmıştır. Tüm benzer oyunlarda olduğu gibi ZULA’da da oyun içi satın almalar gerçekleştirmeden karakter güçlendirme ya da oyunda ilerleme şansınız çok az o yüzden oyun için kullanılan E-PİN elde etmeniz gerekmekte. Bunun için iki farklı yol izlemeniz gerekiyor. Birincisi oyun içi para harcamayı göze alarak pin almak, ikincisi ise tamamen ücretsiz bir şekilde sizlere sunduğumuz e-pin’leri almak. Ücretsiz e-pin almak için yapmanız gereken sadece yazımızı sonuna kadar okumak bu kadar kolay;
E-PİN NE İŞE YARAR NASIL ELDE EDERİM
E-pin, bir elektronik ödeme sistemi olarak gösterilmekte olup genellikle oyun sektörü içerisinde kullanılmaktadır.
Zula Online karakterleri güçlendirmek istiyorsanız ZULA ALTIN alıp hesabınıza yüklemeniz gerekir. Zula altını hesabınıza yükledikten sonra oyun içi marketlerden, cephane, silah, ekipman gibi bir çok araç gereç temin edebilirsiniz. Zula altını ücretli olarak alabileceğiniz bir çok site bulunmakta. Ancak ücretsiz güvenilir olarak satın almak istiyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz. Sitemizi büyütmek daha çok insana ulaşabilmek için ZULA E-PİN’leri ücretsiz olarak sizlere sunuyoruz.
Sitemizde mevcut çok sayıda ZULA E-PİN kodu bulunmaktadır. Kodların tamamı buradan hiçbir ücret talep etmeden sizlere sunulmakta. İyi ama nasıl alacağım? Gayet basit. Aşağıda sizlere sunmuş olduğumuz kodları deneyerek. Tamam ama kodları benden önce biri almış ise ne yapmalıyım? Sadece yorum bölümüne yazarak bize ulaşıyorsunuz ve yeni e-pin kodu artık sizin. Tek yapmanız gereken sitemizi takip ederek sizlere sunacağımız ücretsiz ZULA E-PİN’leri almak. Bu kadar kolay. Eğlenceli zaman geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir